Jak to u nás funguje

Naše chatka je ubytování v soukromí, ideální pro jednu, maximálně dvě rodiny, pokud nejsou náročné na prostor. Nejedná se o žádný hotel či penzion, ale o naše rodinné hnízdo v přírodě. Pronájem probíhá na principu kamarádského a rodinného přístupu. K dispozici vám je veškeré naše vybavení – hračky, stolní hry, knihy, boby pro děti, základní potraviny (cukr, sůl, koření, svíčky) a další drobnosti, které na chatě využíváme. Od hostů očekáváme přátelský a férový přístup, jaký se vám dostává i od nás. Jakýkoliv požadavek, problém, přání či pomoc, rádi pokud to bude v našich silách vyřešíme.

Doufám, že u nás budete spokojeni a budete se cítit jako ve vlastním 😊

Předání: Pokud jste z našeho okolí či budete mít cestu poblíž (Vyškov na Moravě), rádi vás uvítáme u nás doma. Pokud jste od nás z ruky, na chatce máme k dispozici klíče v kódové schránce.

Úklid: Po skončení pobytu je potřeba uklidit tak, jak by jste si sami přáli mít uklizeno pro vás. Pokud víte, že je to pro vás časově nereálné, dejte nám vědět a domluvíme se na zorganizování úklidu. Závěrečný úklid je možné objednat nejpozději 3 dny předem, částka za úklid je 500Kč.

Povlečení: Pokud budete chtít využít povlečení, které je u nás k dispozici, je třeba při odjezdu povlečení vyprat – k dispozici pračka se sušičkou. Pokud budete chtít zajistit vyprání, je možné jej domluvit za poplatek 80Kč/osoba. Další možností je dovézt si vlastní povlečení 🙂

Dřevo na vytápění objektu v zimním období je zajišťováno rozvozem rodinné firmy z Jeseníku, která prodává palivové dříví a brikety. Po domluvě dovezou jakékoliv požadované množství za poplatek 100Kč až k chalupě. Samozřejmě je možné, vyzvednout bez poplatku osobně, Jeseník je za rohem. Stačí jim zavolat předem a domluvit se na množství, typu paliva a době. Jsou velice milí a vstřícní. Na chalupě se nachází dřevo pro první den pobytu, spotřeba je podle počasí 2-3 balíky briket denně.

Tel. kontakt k domluvě je 737 581 848

Webové stránky dodavatele: https://www.palivo-jesenik.cz/