Jak to u nás funguje

Naše chatka je ubytování v soukromí, ideální pro jednu, maximálně dvě rodiny. Nejedná se o žádný hotel či penzion, ale o naše rodinné hnízdo v přírodě. Pronájem probíhá na principu kamarádského a rodinného přístupu. K dispozici vám je veškeré naše vybavení – hračky, stolní hry, knihy, boby pro děti, základní potraviny (cukr, sůl, koření, svíčky) a další drobnosti, které na chatě využíváme. Od hostů očekáváme přátelský a férový přístup, jaký se vám dostává i od nás. Jakýkoliv požadavek, problém, přání či pomoc, rádi pokud to bude v našich silách vyřešíme.

Doufám, že u nás budete spokojeni a budete se cítit jako ve vlastním 😊

Předání: Pokud jste z našeho okolí či budete mít cestu poblíž (Vyškov na Moravě), rádi vás uvítáme u nás doma. Pokud jste od nás z ruky, zašleme vám klíče poštou.

Úklid: Po skončení pobytu je potřeba uklidit tak, jak by jste si sami přáli mít uklizeno pro vás. Pokud víte, že je to pro vás časově nereálné, dejte nám vědět a domluvíme se na zorganizování úklidu.

Povlečení: Pokud budete chtít využít povlečení, které je u nás k dispozici, funguje následující systém. Při příjezdu si vezmete čisté povlečení z police a v průběhu pobytu vyperete prádlo z koše. Po skončení pobytu dáte své prádlo do koše na vyprání. Další možností je dovézt si vlastní povlečení 🙂